Faaliyet gösterdiğimiz sektörün en kaliteli  ürünlerini ürettiğimizden hiç şüphe duymadık. Kurucularımızdan miras felsefemizle  insana, doğaya ve çevreye saygımızdan ödün vermeden süregelen değerlerimize bağlı kalarak, en kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek, konusunda lider firma haline gelmeyi hedeflemekteyiz.

1975 yılında kurulan firmamız yarım asıra yaklaşan  tecrübesiyle 600 m2 kapalı alana sahip, kendi fabrikasında üretim yapmaktadır.

Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak, hem sektörün en eski firmalarından biri olmasının sorumluluğunu taşıyıp hem de yeni oluşan müşteri taleplerine ve pazar trendlerine uygun olarak üretim süreçlerini sürekli güncellemektedir.

Firmamız modüler ve hareketli ofis mobilyaları, dosya ve arşivleme sistemleri, endüstriyel çalışma tezgahlarından oluşan geniş bir üretim yelpazesine sahiptir.

Firmamız hem yurtiçi hem de yurt dışında yerleşik müşterilerimizin muhtelif ölçü ve içerikte personel dolapları, ranzalar, ile farklı amaçlara   yönelik saklama, dosyalama ve arşivleme sistemlerini, istenen teknik özelliklerde üretebilme esnekliğine de sahiptir.


Kalite Politikamız

En iyi bildiğin işi, en iyi şekilde yap ve işine hile katma.

Memleketine, tedarikçilerine ve tüketicilerine faydalı ol.

Çalışanlarınla yan yana ol, çok çalış.

Dürüst ol, verdiğin sözü şartlar ne olursa olsun tut.

Tekniğin ve bilimin gücüne inan.

Doğayı ve çevreyi koru.

Misyonumuz

BAHAR ÇELİK olarak misyonumuz, müşterilerimize sektörümüzün en kaliteli ürünlerini en kısa teslim süresinde tedarik edebilmektir. Kurucularımızın emaneti olan firmamızı bizden sonraki nesillere geliştirerek aktarabilmek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktan vazgeçmeyen bir şirket olmayı sürdürebilmektir.

Vizyonumuz

Kurucularının belirlediği kalite politikası ve çalışma değerlerine bağlı kalarak, faaliyet alanlarına iyi odaklanmak, en kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek, konusunda lider firma haline gelmek ve bunu hayata geçirirken de müşterilerinden tedarikçilerine, çalışanlarından ortaklarına kadar tüm paydaşları için katma değer oluşturmaktır.